ПРОБНЕ ЗНО-2019

     Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

    Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватимез 08 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайті Херсонського  регіонального центру оцінювання якості освіти.

     Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) —23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

     Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури —22 березня, з інших предметів —29 березня.

     Десятикласникам теж пропонуємо взяти участь в пробному незалежному оцінюванні 2019 року.

   

   Підготувала за матеріалами Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти методист РНМЦ відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації Бойко С.І.

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .