Про роботу «телефону довіри» відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації 2019

Про роботу «телефону довіри» відділу освіти Кривоозерської райдержадміністрації

Про проведення тематичних телефонних "гарячих ліній" у відділі освіти Кривоозерської райдержадміністрації у 2019 році

Про проведення тематичних телефонних "гарячих ліній" у відділі освіти  Кривоозерської райдержадміністрації  у 2019 році

Про організацію особистого та виїзного прийомів громадян начальником, головним та провідним спеціалістами відділу освіти райдержадміністрації

 

Про організацію особистого та виїзного прийомів громадян начальником, головним та провідним спеціалістами відділу освіти райдержадміністрації

 

Вкладення:
Скачати цей файл (прийом громадян.doc)прийом громадян.doc[ ]23 kB

Про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками 9 місяців 2018 року

Про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками 9 місяців 2018  року

Електронне звернення

 

 

 Шановні громадяни!

        Згідно з останніми змінами, внесеними до Закону України «Про звернення громадян», Ви маєте право надіслати електронне звернення з використанням мережі Інтернет. Принагідно зазначаємо, що для подальшої реєстрації та розгляду звернення, у ньому має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
        Крім того, частиною 1 статті 5 Закону України «Про звернення громадян» закріплено, що звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
      Звертаємо Вашу увагу, що згідно зі статтею 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
      У разі необхідності, Ви можете у сканованому вигляді надіслати електронне звернення з копіями документів, які дозволять більш ґрунтовно розглянути Ваше звернення, натиснувши на посилання http://krivozero.mk.gov.ua/ua/appeal/.
 
 
© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .