Новорічний Миколай - 2018 У Багачівці

 

 

День Святого Миколая Чудотворця ознаменував початок  новорічно-різдвяних святкувань. Саме в цей день колектив нашої школи, взявши за основу профспілкові  і власні кошти, та  обміркувавши святкові організаційні ньюанси, зібрався майже у стовідсотковому складі за новорічним смачно накритим столом. 

 

З Днем Святого Миколая та наступаючими зимовими святами присутніх привітали Директор школи, голова ПК та запрошені  вчителі – пенсіонери.

 

Існує повір'я, що у кожної людини на землі є свій ангел-охоронець. Ангел-охоронець ділитьз нами радості, захищає від негараздів, допомагає у важких ситуаціях, нашіптує втішні слова у хвилини, коли не щастить і зовсім опускаються руки. Ангел - вічний невидимий супутник, ніхто інколи не бачив його обличчя і обрисів.

 

Кажуть, що якщо ангел відкриє людині своє обличчя, він розірве зв'язок зі своїм підопічним. Ми ніколи не дізнаємося чи правда це. Однак, багато хто з нас хотіли б мати в домі образ рідного ангела. Макети  з ангелами відрізняються особливою чистотою, щирістю, добротою, ніжністю. Від них виходить якесь світіння, що дарує людині тепло і спокій. Ангели, напевно, теж колись були людьми: вони розуміють нас, бачать наші помилки, але не можуть відрадити нас від якихось дій, не можуть виправити що-небудь, вчинене нами. Вони просто спостерігають за нашими вчинками, втішають і оберігають нас у випадку невдачі.

 

Тук-тук-тук! Я Миколай! Привітаннячко тримай:

 

Ти ніколи не здавайся і шалено посміхайся !

Нехай поруч будуть друзі і побільшеї жі в пузі!

Хай перетворить добрий гном твiй холодильник в гастроном!

А ще успіхів повсюди, хай в батьків здоровя буде,

Скарб для дочечок знайдеш, так що йти не пропадеш!

Веселись, гуляй, радій, стань же ближчим до всіх мрій.

З гальм зніми своє буття і відчуй весь смак життя!

Новийрік не за горами, нове щастя буде з Вами!
Я
із святом Вас вітаю й віри в диво Вам бажаю!

 

 Рисунок5 Рисунок11 Рисунок13 

Рисунок14  Рисунок12

 

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .