Про атестацію Великомечетнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

27 січня 2017 року відбулася публічна презентація навчального закладу,  яку відкрила директор Валентина Миколаївна Мотрунько. На заході були присутні педагоги школи, представники батьківської та місцевої громади, учнівського самоврядування, члени атестаційної комісії відділу освіти, меценати, члени профспілки.

Публічна презентація проходила під  девізом учнівського самоврядування:  «В дитинстві підіймай вітрила і плинь дорогами життя». У своїй доповіді  директор школи звернула увагу присутніх як на досягнення школи за останні  роки, так і на наявність певних проблем, які потребують подальшого вирішення, а також наголосила, що у закладі створено належні умови для повноцінного забезпечення навчально-виховного процесу. При підтримці надійних спонсорів: «Агрофірми Ільніцьких», «Агрофірми Корнацьких», ПС ВП «Рутенія – М», сільського голови Ярового Д.А. та участі в проекті ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»  за останніх три роки значно покращилася матеріально-технічна база школи. Весь колектив приділяє достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Коридори, вестибюль школи поступово поповнюються новими сучасними пластиковими стендами, активно проводиться робота з озеленення класних кімнат.

Свій виступ Валентина Миколаївна завершила словами: «У майбутньому школу хотілося б бачити завжди гарною, з такими ж добрими,  розуміючими вчителями. І нехай вона  живе цікаво і весело, даючи дітям циркуль мудрості для креслення кола життя.  У  серцях наших вихованців вічно живуть капітан Грей та романтична Ассоль, а вітрила їх корабля у безмежному житейському океані супроводжують попутні вітри».

Конструктивної співпраці та творчих успіхів педагогічному колективу і учням побажали начальник відділу освіти райдержадміністрації В.М.Голинська, головний спеціаліст В.О.Скрипник та голова райради профспілки І.О.Муравська.

 

    

 

      

 

  

                      

© 2021 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .