підсумок заключного обласного ІІ етапу «Учитель року – 2017»

 

9 лютого 2017 року на базі МОІППО відбувся підсумок заключного обласного ІІ етапу «Учитель року – 2017».За підсумками очного туру  в номінації «Біологія» почесне І місце посіла Ірина Ваганова, вчитель біології Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст.№2. Кривоозерщина вітає  Ірину Дмитрівну з перемогою бажає успіху  на Всеукраїнському конкурсі у м. Вінниця, який відбудеться у квітні 2017 року. В номінації «Музичне мистецтво» приймав участь Руслан Віталійович Романюк, учитель музичного мистецтва Луканівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який здобув перемогу в номінації «Кращий сільський учитель», зумів зірвати хвилю аплодисментів глядачів та конкурсантів своєю неповторністю, простотою, щирістю. В номінації «Інформатика» змагалась Лілія Вікторівна Музиченко, учитель інформатики Секретарської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Педагоги нашого району відзначені дипломом, грошовою премією та квітами.

Голова районної організації профспілки І.О.Муравська особисто  привітала всіх учасників конкурсу у м.Миколаєві та нагородила переможця І.Д.Ваганову безкоштовною путівкою на море.

Шановні вчителі рівняймося на перспективну, енергійну, емоційну, креативну молодь.

З повагою голова райради профспілки І.О.Муравська

 

    

 

      

 

 

 

 

 

 

© 2021 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .