відбувся районний семінар - навчання на тему: «Якщо роботодавцем порушено права працівників»

На базі Красненьківської первинної організації Профспілки працівників освіти, згідно плану роботи районної організації Профспілки на 2017 рік, 19 травня відбувся районний семінар - навчання на тему: «Якщо роботодавцем порушено права працівників» за участю голів первинних організацій Профспілки навчальних закладів освіти на чолі з головою районної організації Муравською І.О.

Відкрила семінар Муравська І.О.

З презентацію школи та садочку виступили: директор Федорченко Н.І. та голова ПК ДНЗ Заінчковська Л.К.

Про роботу первинки учасників семінару проінформував голова Профспілки школи Амбросюк О.О. Інтерактивне навчання складалося з вирішення спеціально підібраних соціально – правових ситуацій щодо захисту працівників від незаконного звільнення за ініціативою роботодавця, дотримання встановленої законодавством процедури звільнення, надання згоди профспілковим комітетом (відмова у наданні згоди) у межах повноважень та порядку застосування дисциплінарних стягнень.

Активну участь у обговорені взяли голови ПК Березківської ЗОШ І-ІІ ступенів Ганусовський О.В., Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №2 Гречковська О.В., Могилюк О.М., та Курячелозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рудь В.Г.

З питання використання сучасних технічних засобів для підвищення ефективного обліку профспілкового членства, внутрішньоспілкової статистики і навчання профспілкового активу виступила голова ПК Великомечетнянської первинної організації Краєвська О.М.

Семінар поєднував теоретичну та практичну частини. Учасники моделювали конкретні правові ситуації та шляхи їх вирішення, працювали у групах, презентували та обговорювали результати своєї роботи, а по завершенню навчання отримали методичні рекомендації з питань дій профспілкового комітету при звільненні членів Профспілки.

 

Муравська І.О. Голова Кривоозерської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України

 

    

 

    

 

  

© 2021 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .