День працівників освіти – 2017 ( Багачівська ЗОШ І – ІІІ ступенів)

 

День працівників освіти  та День людей похилого віку – свято мудрості і добра. Бажаємо всім здоров я та довголіття, доброти  розуміння добрих і близьких. Нехай мир і добро панують у Ваших оселях! Нехай тривалим і щасливим буде ваш життєвий шлях!

У Багачівській ЗОШ І - ІІІ ступенів свято відзначено з щирістю.  У четвер, 28 вересня, ми всіх працівників школи було делеговано на святкові урочистості до районного Будинку культури. Після перегляду концерту з гарним настроєм ми  відпочили у «Релакс-кафе». У п’ятницю, 29 вересня, взявши за основу профспілкову суму коштів, члени колективу підтримали ініціативу директора та голови ПК, і додавши символічну частину преміальних коштів, дружно виїхали на природу до місцевого лісового урочища. Дуже вдячні всім вчителям – пенсіонерам, які позитивно відреагували на наше експромт - запрошення і отримали масу природнього задоволення і цілющого адреналіну.  Цей чудовий осінній день приніс нам багато приємних моментів, добрих слів, щирих побажань і величезної потужної життєвої енергії. Дякуємо всім за активну громадську позицію! Гідної заробітної плати та пенсії! Добра, теплоти і удачі!

 

   Нехай у цьому стрімкому світі завжди по- особливому світиться у кожного родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

 

2017928123856   Рисунок2  Рисунок3  Рисунок4

 

 

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .