Головне меню

Головна сторінка

Тематичний англійської мови у Тридубській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

У Тридубській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено заходи, приурочені  Всеукраїнському «Тижню англійської мови». Тематичний тиждень був  присвячений пам’яті видатного поета і драматурга Вільяма Шекспіра. Використовуючи матеріали, надані Британською Радою в Україні, вчитель англійської мови Гоцюк Тетяна Іванівна провела відкритий урок з елементами дискусії на тему

«WilliamShakespeareisagreatpoetandplaywright».

 

           

Розповідь про біографію поета.

 

       

 

Виконання різнорівневих завдань до тексту про біографію Шекспіра.

 

Ознайомлення з творчістю видатного поета, вивчення та обговорення крилатих висловів його поетичних та драматургічних творів.

 

                

Читання сонетів.

 

 

                  

 

До проведення тематичного тижня долучилася також вчитель зарубіжної літератури Гончарук В.І. Вона допомогла учням підготувати інсценізацію уривку з поеми Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта».

 

 

Результати державної атестації Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Відповідно пункту 12  Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів,  затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 січня 2015 року № 67,  09 грудня 2016 року  дирекцію та педагогічний колектив Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2  повідомлено про висновок  і  результати державної атестації навчального закладу та доведено наказ відділу освіти райдержадміністрації від  08.12.2016 року № 170 «Про атестацію Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Кривоозерської районної ради Миколаївської області», визнано загальноосвітній навчальний заклад атестованим терміном на 10 років. 

 

    

Вкладення:
нак.підс.атестації Кривооз.І-ІІІ № 2.doc [ ] 33 kB

вітання

10 грудня 2016 року на базі Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради відбувся ІІІ (обласний) етап  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 9 учнів 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів  нашого району та студентка ПАЛу.

 

 

Вітаємо!!!

Сініцьку Софію,

ученицю 6 класу Кривоозерської ЗОШ І-ІІ ступенів №1, яка посіла ІІ місце у ІІІ етапі конкурсу

Донець Діану,

ученицю Мазурівського НВК, яка посіла ІІ місце у ІІІ етапі конкурсу,

Алексієнко Аню,

студентку Кривоозерського професійного аграрного ліцею

Бажаємо творчих успіхів, натхнення і здійснення мрій !!!

 

 

 

 

 

 

Міжобласний міжстильовий турнір з бойових мистецтв

 

11.12.2016 року у приміщенні спортивної зали Кривоозерської ДЮСШ проведено міжобласний міжстильовий турнір з бойових мистецтв, присвячений пам'яті юного спортсмена Запольського Максима Олександровича.

У змаганнях взяли участь команди м. Котовська, Умані, Вознесенська, Одеси, Саврані, Первомайська та Кривого Озера.

 

         

 

       

 

Засідання творчої групи учителів української мови і літератури

           09.12.2016 року на базі Луканівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи учителів української мови і літератури. В рамках засідання керівником творчої групи вчителем української мови та літератури Луканівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Стрільчук А.В. проведено урок української літератури у 7 класі,  тема якого "М.Стельмах "Гуси-лебеді летять". Образ чутливого до краси хлопчика Михайлика. Членом творчої групи вчителем української мови і літератури Бурилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ромсою Л.А. висвітлено питання щодо пошуку шляхів виховання здорової, відкритої для інновації та високодуховної, моральної особистості учня. Висвітлено пріоритетні напрямки роботи творчої групи на наступний рік.

 

    

 

  

Більше статей...

  1. Акція «Шкільна родина – воїнам АТО»
  2. Урочистості з нагоди підведення підсумків І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2017”
  3. Привітаня
  4. Національно – патріотичне виховання учнів у закладах освіти Кривоозерського району
© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .