Головне меню

Головна сторінка

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу VІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Т. Г. Шевченка

buket irisov-500x500

 

Вітаємо переможців  ІІІ (обласного) етапу VІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Т. Г. Шевченка

6 клас

ІІІ місце

Бойко Артем, учень Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Кривоозерської районної ради, учитель - Король Любов Михайлівна

7 клас

ІІІ місце

Клименко Катерина, учениця Кривоозерської НВК Кривоозерської районної ради, учитель - Бурик Оксана Михайлівна

8 клас

ІІ місце

Лукіянчук Михайло, учень Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради, учитель - Кравцова Антоніна Сергіївна

11 клас

ІІІ місце

Кликіч Андрій, учень Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Кривоозерської районної ради, учитель - Дуда Марія Іванівна

Учні П(ПТ)ЗО

І місце

Алексієнко Анна,учениця Кривоозерського професійного аграрного ліцею, учитель - Романюк Тетяна Володимирівна

Бажаємо міцного здоров'я та подальших успіхів!!!

День відкритих дверей у Кривоозерському місцевому суді

11 грудня 2017 року для  членів клубу «Юний правознавець» було проведено День відкритих дверей у Кривоозерському місцевому суді. Учнів зустріла керівник апарату Людмила Василівна Ковальчук і познайомила з системою роботи працівників суду.

Секретар судового засідання Шумська Тетяна Сергіївна детально розповіла, а потім провела практичне заняття по фіксації судового засідання.

Голова Кривоозерського місцевого суду Анатолій Петрович Кондрачук познайомив дітей з історією Кривоозерського суду, змінами у законодавстві  з питань судочинства від повоєнних років до сьогодення, відповів на запитання учнів.

 

20171211 085729 20171211 085827 20171211 090122 20171211 090407 

20171211 092240

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

 

 

1495643865 shikarnyi-buket-tsvetov-foto-3

 

 

 

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з трудового навчання та їх наставників!!!

 

09 грудня 2017 року у Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ (районний)  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання. Всього взяли участь 43 учнів із 16 навчальних закладів району. Найкращі результати показали такі учні:

 

Олійник Богдана

8

І

Трудове навчання

Пишнюк Альбіна Миколаївна

Тридубська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шоботенко Марія

8

ІІ

Трудове навчання

Пілянська Наталія Павлівна

Красненьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Успаська Яна

8

ІІІ

Трудове навчання

Дробот Тетяна Леонідівна

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лук’яненко Владислав

8

І

Трудове навчання

Фертак Юрій Михайлович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №2

Веселовський Віталій

8

ІІ

Трудове навчання

Лягера Віктор Григорович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Кишковський Вадим

8

ІІІ

Трудове навчання

Смерецький Анатолій Леонтійович

Мазурівський НВК

Третяк Таміла

9

І

Трудове навчання

Кибик Анатолій Петрович

Секретарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Нечиталюк Анна

9

ІІ

Трудове навчання

Сліпченко Валентина Борисівна

Очеретнянський НВК

Столяр Марія

9

ІІІ

Трудове навчання

Зеленюк Лілія Феофанівна

Бурилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Самбура Богдан

9

І

Трудове навчання

Токарчук Василь Юрійович

Великомечетнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Погорєлов Петро

9

ІІ

Трудове навчання

Фертак Юрій Михайлович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №2

Бучило Денис

9

ІІІ

Трудове навчання

Токарчук Олександр Юрійович

Луканівський НВК

Не визначено

10

І

Трудове навчання

-

-

Косовська Дарія

10

ІІ

Трудове навчання

Чичуй Андрій Миколайович

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тишбир Єлизавета

10

ІІІ

Трудове навчання

Чичуй Андрій Миколайович

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Степаненко Олександр

10

І

Трудове навчання

Рижак Василь Валерійович

Курячелозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кузьмінський Дмитро

10

ІІ

Трудове навчання

Осіпенко Юрій Віталійович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Гавлюк Сергій

10

ІІІ

Трудове навчання

Чичуй Андрій Миколайович

Багачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Коваль Марія

11

І

Трудове навчання

Войко Василь Михайлович

Березківський НВК

Не визначено

11

ІІ

Трудове навчання

-

-

Кока Антоніна

11

ІІІ

Трудове навчання

Ткач Катерина Миколаївна

Великомечетнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Міковоз Олександр

11

І

Трудове навчання

Лягера Віктор Григорович

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Магац Володимир

11

ІІ

Трудове навчання

Мельник Володимир Васильович

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Левченко Олександр

11

ІІІ

Трудове навчання

Мельник Володимир Васильович

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

 

product-item-img1

 

 

 

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з біології та їх наставників!!!

 

09 грудня 2017 року у Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ (районний)  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з біології. Всього взяли участь 43 учнів із 16 навчальних закладів району. Найкращі результати показали такі учні:

 

Синчук Наталія

8

І

Біологія

Шаргородська Тетяна Віталіївна

Кривоозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №2

Цибуля Наталія

8

ІІ

  Біологія

Меліхова Лариса Іванівна

Тридубська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Брагар Максим

8

ІІ

  Біологія

Ваганова Ірина Дмитрівна 

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ  ступенів №2

Рижак Уляна

8

ІІ

Біологія

Топор Тетяна Олександрівна

Курячелозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Єфременко Андрій

8

ІІІ

Біологія

Ваганова Ірина Дмитрівна 

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ  ступенів №2

Вівтюк Інна

9

І

Біологія

Меліхова Лариса Іванівна

Тридубська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дрига Софія

9

ІІ

Біологія

Бунь Лідія Василівна

Секретарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Гоцул Аліна

9

ІІІ

Біологія

 Прус Вікторія Петрівна

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Кривіцька Юлія

9

ІІІ

Біологія

Васів Світлана Миколаївна

Кривоозерський НВК №1

Шеховцова Анастасія

10

І

Біологія

Бунь Лідія Василівна

Секретарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Заволока Діана

10

ІІ

Біологія

Ваганова Ірина Дмитрівна 

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ  ступенів №2

Скопенко Станіслав

10

ІІІ

Біологія

Ваганова Ірина Дмитрівна 

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ  ступенів №2

Автайкіна Лілія

11

І

Біологія

Ваганова Ірина Дмитрівна

Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ  ступенів №2

Мазур Юлія

11

ІІ

Біологія

Бунь Лідія Василівна

Секретарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бурла Інна

11

ІІІ

Біологія

Меліхова Лариса Іванівна

Тридубська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

засідання клубу «Юний правознавець»

      08 грудня 2017 року на базі Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання  клубу «Юний правознавець».  Діти зустрілися з представниками Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенського місцевого центру  Оленою Кернасовською та   Алісою Формогей. Члени клубу нагадали права, які мають громадяни згідно з Загальною декларацією прав людини, а Олена Кернасовська ознайомила з діяльністю бюро правової допомоги. Учні дізналися про можливість отримання безкоштовної юридичної допомоги як дітям, так і дорослим.

20171208 100300  20171208 100801 20171208 100812 

20171208 101159 20171208 101332 20171208 103434 

20171208 103656

© 2012 Відділ освіти Кривоозерської райдержадміністрації : Створено на Joomla : Нотич О.О., тел. 097 7122688, notych@ukr.net .